To będzie wyjątkowo emocjonalne malowanie! Ogłaszamy regulamin dwunastej edycji konkursu plastycznego „Świat moich doznań”. Uczestnicy malować będą uczucia i marzenia. Zapraszamy do udziału.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 20 lat z województw: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Zmierzą się oni z ambitnym i trudnym tematem: „Uczucia, emocje, marzenia, refleksje”. Prace (monotypia i inne techniki odbijania oraz wydruki cyfrowe) nadsyłać można do 1 kwietnia 2016 r. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu 3 swoje dzieła w formacie A3.

Komisja konkursowa przyjęła takie kryteria oceny: technika wykonania odbitek i staranność, zastosowane środki ekspresji, indywidualność i kreatywność zastosowanych form przekazu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 maja w Galerii TDK, podczas wernisażu wystawy najlepszych prac nadesłanych do konkursu.

Szczegółowych informacji udziela komisarz konkursu – artysta plastyk Bożena Wójtowicz-Ślęzak, TDK – Dział RA, tel. (15) 822-21-10, wew. 24.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania tutaj:

REGULAMIN KARTA ZGŁ. Świat moich 2016