PROTOKÓŁ
z obrad Jury 22 Konkursu Piosenki
“Wygraj Sukces”

JURY W SKŁADZIE:
dr KRZYSZTOF HEERING
muzyk, kompozytor, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie
ANETA FIGIEL
kompozytorka, autorka tekstów, trener wokalny, artystka, współpracuje z programem „Jaka to melodia”
EWA NIEWDANA – HADY
absolwentka Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach
ADRIAN WIŚNIEWSKI
aktor, wokalista, lektor, pedagog teatralny

MICHAŁ JURKIEWICZ
kompozytor, aranżer, skrzypek, altowiolista, lider zespołu „Śrubki”

MARIUSZ RYŚ
muzyk, muzykolog, juror wszystkich edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, zastępca dyrektora  Tarnobrzeskiego Domu Kultury

po przesłuchaniu 135 solistów w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce  Alicja Młynarczyk – Tomaszów Mazowiecki  

II miejsce Jakub Rogala – Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” w Puławach  

III miejsce  Maja Kałęka – Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” przy Stowarzyszeniu „Pomoc dzieciom” w Suwałkach

 Wyróżnienie otrzymuje:

Natalia Michalska – Pałac Młodzieży w Tarnowie

II KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce  Daria Domitrz – Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie                 

II miejsce  Aleksandra Gąsiorowska – Stowarzyszenie „Galiarda” w Poznaniu

III miejsce Hanna Lasota  Szkoła Podstawowa nr im. Karola Miarki w Rydułtowach

III miejsce Urszula Zubek  Warszawa

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:

Weronika Młynarczyk – Tomaszów Mazowiecki

Karina Skwarczyńska – Porąbka

Kinga Żelichowska – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

III KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce  Oskar Juryś – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury im. Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie

 II miejsce  Wiktoria Chojcan – Fundacja Kierunek Przygoda we Wrocławiu

III miejsce  Amelia Kłaniecka – Centrum Kultury Muzyk w Słupcy 

III miejsce – Piotr Zubek  Warszawa

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:

Klaudia Borejko – Studio Wokalne FEVER w Łukowie

Natalia Ciecierska – Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

Emilia Piątkowska –  Studio Pro-Media w Tarnobrzegu

Dominik Tudryn – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie

Julia Walaszczyk – Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Brzeźnicy

 

IV KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce  Zuzanna Rosa – Szkoła Muzyczna I stopnia w Świątnikach Górnych                               

II miejsce Kinga Bodzak – Gminny Ośrodek kultury w Zakroczymiu

III miejsce – Zofia Sydor  Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie
III
miejsce – Anna Zygmunt  
Warsztat Wokalny „Nowe Brzmienie” w Tarnobrzegu          

Równorzędne Wyróżnienia otrzymują:

Agnieszka Gerszendorf – Good Voice Studio Wokalne w Lesznie

Barbara Małecka – Nowodworski Ośrodek Kultury w Nowym Dworze Mazowieckim

Magdalena Szlęzak – Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

GRAND PRIX
22 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”
otrzymuje:
STANISŁAW KUKULSKI
WARSZAWA

Tarnobrzeg – 22 czerwca 2017 r.

Wielkość czcionki