Protokół z posiedzenia komisji artystycznej

Konkursu „Śpiewajmy Kolędy i Pastorałki”

 Tarnobrzeski Dom Kultury 28 stycznia 2018 r.

 

Komisja w składzie:
Mariusz Ryś
Renata Kutyła
Sebastian Stachurski
Arkadiusz Chwałek

 po wysłuchaniu prezentacji konkursowych postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

Kategoria I

I miejsce: Natalia Gazda – Studio Muzyki Rozrywkowej eMKa w Nowej Dębie
II miejsce: Aleksandra Stępień – MGOK w Baranowie Sandomierskim
III miejsce: Jakub Tyniec – SP nr 4 w Tarnobrzegu
Wyróżnienie: Marta Mortka – SP nr 10 w Tarnobrzegu

Kategoria II

I miejsce: Gabriela Konefał – TDK
II miejsce: ex aequo Martyna Gregorczyk – TDK, Klaudia Łacka – Warsztat Wokalny NOWE BRZEMIENIE w Tarnobrzegu
III miejsce: Julia Walczyna – TDK

Wyróżnienia: Zuzanna Cieśla – GOK w Gorzycach, Eliza Franuszkiewicz – Studio Muzyki Rozrywkowej eMKa w Nowej Dębie, Oliwia Walska – SP im. Stanisława Jachowicza w Furmanach, Martyna Wójtowicz – GOK w Gorzycach

Kategoria III

I miejsce: Emilia Piątkowska – Zespół Szkół im. Hetmana Jana Tarnowskiego nr 1 w Tarnobrzegu
II miejsce: ex aequo – Wiktoria Bartoszewska – Warsztat Wokalny NOWE BRZMIENIE w Tarnobrzegu, Magdalena Krzyżek – Publiczne katolickie Gimnazjum im. św. Jana Pawła II        
III miejsce
: ex aequo – Emilia Bryła – Dom Kultury w Sokolnikach, Rozalia Nowak – Dom Kultury w Sokolnikach              

Wyróżnienie: Sylwia Kosior – SP w Chmielowie

Kategoria IV

I miejsce: duet Julia Roman i Magdalena Szlęzak – TDK
II miejsce: ex aequo – Patryk Andrzejewski – Studio Muzyki Rozrywkowej eMKa w Nowej Dębie, Dominika Dudek – Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
III miejsce: ex aequo – Natalia Ciecierska – TDK, Joanna Gorzała – Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu

Wyróżnienia: Natalia Dobrzańska – Warsztat Wokalny NOWE BRZMIENIE
w Tarnobrzegu, Weronika Kowalczuk – Dom Kultury w Sokolnikach, Zespół Wokalny PRIMO – Dom Kultury w Sokolnikach

Komisja dziękuje uczestnikom i opiekunom za przygotowanie prezentacji konkursowych.