Protokół
z posiedzenia Komisji Artystycznej
XVI Konkursu Recytatorskiego
„Dziecięce Interpretacje”

Tarnobrzeski Dom Kultury – 15 marca 2018 roku

Prezentacje – kategoria wiekowa II (kl. IV – VI)

Komisja Artystyczna w składzie:
mgr Bożena Guźniczak  – polonista
mgr Sylwia Bornos – polonista, Miejska Biblioteka Publiczna  w Tarnobrzegu
dr Sylwester Łysiak – teatrolog, kulturoznawca TDK

Po wysłuchaniu  53 prezentacji konkursowych, postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujące osoby:

nagrody:

ZUZANNA GARBACZ – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Alfreda Freyera w Tarnobrzegu

ALEKSANDRA KOSOWSKA – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka  w Tarnobrzegu

MICHAŁ KOSTĘPSKI – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu   

 AMELIA KUTER – Zespół Szkół Społecznych nr 2, Społeczna Szkoła Podstawowa im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

KACPER MASZKOWSKI  – Zespół Szkół Społecznych nr 2, Społeczna Szkoła Podstawowa im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

MAGDALENA MROCZKA – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Alfreda Freyera w Tarnobrzegu

JAN SROCZYŃSKI – Zespół Szkół Społecznych nr 2, Społeczna Szkoła Podstawowa im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

ZUZANNA ZIĘTKOWSKA – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Alfreda Freyera w Tarnobrzegu

wyróżnienia:

NATALIA GDULA – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka  w Tarnobrzegu

JULIA KAWALEC – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu

JAN MAZURKIEWICZ – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka  w Tarnobrzegu

MIŁOSZ MUREK – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu

MAJA NOWAK – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu

MIRIAM SZYMCZAK – Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Tarnobrzegu

JULIA TWOREK – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka  w Tarnobrzegu

NATALIA URA – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu

Komisja Artystyczna składa podziękowanie uczestnikom za prezentacje konkursowe oraz nauczycielom i opiekunom za przygotowanie dzieci do konkursu.

 

Protokół
z posiedzenia Komisji Artystycznej
XVI Konkursu Recytatorskiego
„Dziecięce Interpretacje”

Tarnobrzeski Dom Kultury – 17 marca 2018 roku

Prezentacje kategoria wiekowa I (kl. I – III)

 

Komisja Artystyczna w składzie:
Dr Edyta Nieduziak – pedagog teatru, kulturoznawca, wykładowca
Krzysztof Czubak – instruktor teatralny
Agnieszka Mroczka – instruktor teatralny

Po wysłuchaniu 55   prezentacji konkursowych, postanowiła nagrodzić i wyróżnić  następujące osoby:

nagrody:

HANNA CZARNECKA  Zespół Szkół Społecznych nr 2, Społeczna Szkoła Podstawowa im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

OLIWIER HARA Zespół Szkół Społecznych nr 2, Społeczna Szkoła Podstawowa im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

SZYMON JAGUSZTYN  Szkoła Podstawowa nr 3 im. Alfreda Freyera w Tarnobrzegu

AMELIA KALINOWSKA – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka  w Tarnobrzegu

ANNA MALICKA – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka  w Tarnobrzegu

FILIP NAPIERACZ – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka  w Tarnobrzegu

Wyróżnienia: 

GABRIELA JABŁOŃSKA – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka  w Tarnobrzegu

HUBERT KOCHANEK – Zespół Szkół Społecznych nr 2, Społeczna Szkoła Podstawowa im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

JAKUB LULEK – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka  w Tarnobrzegu

KRYSTYNA MAŁECKA – Zespół Szkół Społecznych nr 2, Społeczna Szkoła Podstawowa im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

GABRIELA OLENIACZ – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka  w Tarnobrzegu

MARIA ŚNIEŻEK – Zespół Szkół Społecznych nr 2, Społeczna Szkoła Podstawowa im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

Komisja Artystyczna składa podziękowanie uczestnikom za prezentacje konkursowe oraz nauczycielom i opiekunom za przygotowanie dzieci do konkursu.