Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza na
Program profilaktyki uzależnień w formie spotkania słowno-muzycznego dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz szkół średnich.
NAŁOGI – DROGA DONIKĄD
w wykonaniu
JACKA DEWÓDZKIEGO
4.04.2019 r. godz. 9.00 i 11.00

Jacek Dewódzki – muzyk, kompozytor, autor tekstów i wieloletni wokalista zespołu „DŻEM”, z wykształcenia pedagog, nauczyciel Edukacji dla Bezpieczeństwa.
Połączenie opowieści, dialogu z młodzieżą i muzyki sprawia, że program profilaktyki uzależnień w niezwykle ciekawy, niekonwencjonalny, jak również w przystępny  sposób dotyka wiele zagadnień, które z każdym dniem stają się coraz większym problemem młodych ludzi.
Słowa wokalisty adresowe do młodzieży są niezwykłym świadectwem człowieka, który też dokonywał  w życiu  nie zawsze trafnych wyborów. Opowiada młodym ludziom historie muzyków, aktorów, ludzi na „górze”, do czego może doprowadzić picie alkoholu, branie narkotyków i wszelkich używek.
Program ma na celu tworzenie właściwych stosunków międzyludzkich, postaw życiowych, dobrych decyzji i wyborów moralnych oraz pomoc  w budowaniu wiary we  własną godność.
cena biletu – 5 zł

Regulamin Konkursu Plastycznego do pobrania:
STOP-dopalaczom-Reg.-2019.docx