24 Konkurs Piosenki Wygraj Sukces

Śpiewaj z mamą, śpiewaj z tatą….

Dobiegła końca kolejna 24. edycja Festiwalu Piosenki „Wygraj Sukces”. Jak co roku obfitował on w mnóstwo emocji, radości, pozytywnej energii i wzruszeń. W tegorocznych zmaganiach udział wzięło prawie 2500 solistów z całej Polski którzy uczestniczyli najpierw w kwalifikacjach wstępnych, następnie w kwalifikacjach regionalnych. Inauguracja ostatniego etapu- przesłuchań finałowych w których wystąpiło 124 solistów, miała miejsce 20 września 2019 r. o godz. 10.00, na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Dnia 21 września o godz. 16.00 odbył się koncert z udziałem 17 młodych wokalistów, wytypowanych przez komisję artystyczną.
Serdecznie dziękujemy organizatorom kwalifikacji wstępnych i regionalnych, jurorom, fundatorom nagród, sponsorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji Konkursu i Koncertu. Dzięki Wam uzdolnieni młodzi artyści mogą realizować marzenia i prezentować swój niezwykły talent przed ogólnopolską publicznością. Ogromne podziękowania należą się także opiekunom artystycznym dzieci i młodzieży za trud, poświęcenie, wytrwałość oraz ogromne serce włożone w przygotowanie swoich podopiecznych do Konkursu oraz przekazywanie im swojej wiedzy i doświadczenia nie tylko tego związanego z muzyką, ale również życiowego.

Wygraj Sukces to nie tylko rywalizacja, ale także stare i nowe przyjaźnie zawierane między uczestnikami. Wielu z nich ma okazję spotkać się razem w tym gronie tylko raz w roku, właśnie w rozśpiewanym Tarnobrzegu podczas jednego z największych w kraju konkursów dla dzieci. Finałowi towarzyszyły dodatkowe atrakcje: wycieczka do Sandomierza dla uczestników i ich opiekunów oraz koncert największych przebojów filmowych „The best film songs” Sylwii Przetak i Karoliny Warchoł-wokalistek kiedyś biorących udział w naszym Konkursie, dziś związanych z muzycznym środowiskiem Warszawy.

Komisja Artystyczna przyznała nagrody i wyróżnienia. Wśród nagrodzonych osób znalazły się też tarnobrzeżanki: Klaudia Łacka ( I nagroda w III kategorii wiekowej) i Natalia Ciecierska (wyróżnienie w IV kategorii wiekowej). Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za piękne wykonania i niecodzienne interpretacje piosenek z płyt „Wygraj Sukces” oraz znanych przebojów, wszystkie one zasługują na uznanie i podziw. Szczególnie gratulujemy Urszuli Zubek z Warszawy, która swoim występem zachwyciła jury, życzymy niezapomnianych wrażeń w Eurodisneylandzie!

Organizatorami Konkursu Wygraj Sukces są: Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Studio Pro-Media. Nagrodę główną ufundował Prezydent Miasta Tarnobrzega.

Zapraszamy na kolejną jubileuszową 25 edycję w przyszłym roku!!!