Publikujemy efekty pracy komisji artystycznych konkursów ogłoszonych w ramach Festiwalu Baśniowy Świat Stanisława Jachowicza w Tarnobrzegu online. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Dziękujemy opiekunom, nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i logistykę!

Nagrody można odbierać od 2 do 18 grudnia w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Prosimy, by w miarę możliwości umawiać się wcześniej telefonicznie ws. odbioru.

 

Protokół
Konkursu Plastycznego na wykonanie ilustracji do bajek Stanisława Jachowicza

Festiwal „Baśniowy Świat” Stanisława Jachowicza

Tarnobrzeg 2020

Patronat: Prezydent Miasta Tarnobrzeg

Komisja Artystyczna w składzie:
Stanisław Dziubak – Artysta Plastyk Tarnobrzeski Dom Kultury,
Elżbieta Miśkiewicz Zamojska – instruktor plastyki Tarnobrzeski Dom Kultury,
Karolina Bednarska – instruktor plastyki Tarnobrzeski Dom Kultury

po obejrzeniu 44 prac nadesłanych na konkurs postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I

Nagrody

EMILIA ZAWISZA – Przedszkole Nr 18 w Stalowej Woli

MAURYCY KALINOWSKI – Niepubliczne Przedszkole „Bociania kraina” w Tarnobrzegu

ZOFIA PELC

MAJA MORTKA

IDA WÓJCIK – Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu

HUBERT STĘPIEŃ – Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

ANNA ORĘZIAK – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tarnobrzegu

FILIP DURNOGA – Szkoła Podstawowa Nr 10 w Tarnobrzegu

Wyróżnienia

NIKOLA PAJĄK – Przedszkole Nr 3 w Tarnobrzegu

GABRIELA HOŁUB- Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

 

Kategoria II

Nagrody

WOJCIECH MLAZGA

ANNA GRONKOWSKA – Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

Wyróżnienie

JAN WŁADEK- Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

 

Kategoria III

Nagrody

OLIWIA STELMACH- Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

 

Kategoria IV

Nagrody

PAULINA ORLIŃSKA – I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego

JULIA KONEFAŁ- I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego

ALICJA GONET- Społeczna Liceum Ogólnokształcące  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

 

 

Protokół obrad Komisji Artystycznej
Konkursu Teatralnego Festiwal „Baśniowy Świat” Stanisława Jachowicza

Tarnobrzeg 2020

Patronat: Prezydent Miasta Tarnobrzeg

Komisja artystyczna w składzie:
Sylwia Bornos – Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnobrzegu
Agnieszka Mroczka – TDK
dr Sylwester Łysiak – TDK

po obejrzeniu 25 prezentacji konkursowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Nagrody otrzymują:

AISE ARACI

FRANCISZEK BEDNARZ

AMELIA LIS

LILY LUBERA

BLANKA KRASOWSKA

MAJA KRASOWSKA

WIKTORIA KOPEĆ

EMILIA MYSZKA

NATALIA NIECKARZ

EMILIA SKRZYPCZAK

HANNA WALCZYK

 

wyróżnienia otrzymują:

MARIA BEDNARZ

MILENA BEDNARCZYK

PATRYCJA CZECH

MARCELINA DUTKOWSKA

JULIAN KARSIŃSKI

ŁUCJA KOPER

MARIKA MASAK

MAJA NOWAK

MAJA ORDON

HANNA ORĘZIAK

BLANKA PYSZCZEK

RODZINA SZWAST

SZYMON WIDAK

 

Protokół Obrad Komisji Konkursowej
Konkursu literackiego Festiwal „Baśniowy Świat” Stanisława Jachowicza

Tarnobrzeg 2020

 

Dnia 27 listopada 2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu, komisja w składzie:

Dorota Witas -TVL Telewizja Lokalna w Tarnobrzegu – przewodnicząca,
Sylwester Łysiak –  Tarnobrzeski Dom Kultury,
Agnieszka Tworek – pracownik Oddziału dla dzieci i młodzieży MBP w Tarnobrzegu

dokonała oceny prac nadesłanych na konkurs literacki w ramach festiwalu „Baśniowy świat” Stanisława Jachowicza, organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Tarnobrzegu. Zadaniem komisji konkursowej była ocena nadesłanych prac według określonych kryteriów: poprawność stylistyczna i językowa, kreatywność, samodzielność i oryginalność pracy, moralizatorski charakter utworu.

Na konkurs nadesłano 17 prac, 9 prac było niezgodnych z regulaminem. Decyzją Komisji Konkursowej przyznano:

I nagrodę – Konstancji Owczarek z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnobrzegu za pracę pod tytułem „Kotek kontra piesek, czyli w różnorodności siła”.

II nagrodę – Krystianowi Korczakowi z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnobrzegu za pracę pod tytułem „Myszka i Kotek”.

III nagrodę – Annie Szoździe z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnobrzegu za pracę pod tytułem „Pyszna choinka”.

Wyróżnienie dla Mai Czajki ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu za pracę pod tytułem „Wiewiórki”.

***

Nagrodę pozaregulaminową przyznaną przez organizatora, czyli Tarnobrzeski Dom Kultury – za entuzjazm i wielką wyobraźnię otrzymują:

Julia Dec z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Grębowie za opowiadanie pt. „Kapelusz”,

Zosia Tabor za bajkę pt. „O zającu Kacperku”

Szymon Róg ze Szkoły Podstawowej nr 9 za wiersz pt. „Dylemat biedroneczki”.

 

 

 

Wielkość czcionki