To już ostatnie dni nadsyłania prac, które wezmą udział w konkursach plastycznych ogłoszonych w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Jeszcze tylko do piątku można nadsyłać swoje dzieła do konkursów: „Malujemy pastelami” oraz „Świat moich doznań”.

malujemy past.-mini

„Malujemy pastelami”

W tym roku głównym tematem jest „PEJZAŻ POLSKI”. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 20 lat z województw: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Każdy uczestnik może zgłosić 3 prace w formacie 50×70 nawiązujące do głównego tematu. Można posługiwać się pastelami suchymi, olejnymi, bądź techniką mieszaną. Trzeba to zrobić do 1 kwietnia.

Więcej informacji oraz regulamin można znaleźć tutaj.

świat moich doznań-mini

„Świat moich doznań”

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 20 lat z województw: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Zmierzą się oni z ambitnym i trudnym tematem: „Uczucia, emocje, marzenia, refleksje”. Prace (monotypia i inne techniki odbijania oraz wydruki cyfrowe) nadsyłać można do 1 kwietnia. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu 3 swoje dzieła w formacie A3.

Więcej informacji oraz regulamin można znaleźć tutaj.

 

Rozstrzygnięcie obu konkursów nastąpi 6 maja, podczas wernisażu wystawy najlepszych prac w Galerii TDK. Samą wystawę zaś będzie można oglądać wcześniej, już od 15 kwietnia.

Szczegółowych infor­ma­cji udziela komi­sarz kon­kursów, arty­sta pla­styk Bożena Wójtowicz-Ślęzak, TDK – Dział ARA, tel. (15) 822-21-10, wew. 24.

Wielkość czcionki