PROTOKÓŁ
z obrad Jury 26. Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

Tarnobrzeg, 12 listopada 2021 r.

Jury w składzie:

dr KRZYSZTOF HEERING – muzyk, kompozytor, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie od 4 edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” przewodniczący komisji artystycznej finału,
ANETA FIGIEL – kompozytorka, autorka tekstów, wokalistka, trener wokalny, pomysłodawczyni i prowadząca muzyczne talk-show internetowe LIVE STORY,
RAFAŁ SZATAN – wokalista, aktor w wielu musicalach min. „Hair”, „Legalna blondynka, ”Notre Dame de Paris”, uczestnik I edycji „The Voice of Poland”, wraz z zespołem Soul City ćwierćfinalista X Factor.
MICHAŁ JURKIEWICZ – kompozytor, aranżer, altowiolista, lider Zespołu „Śrubki”, instrumentalista w zespołach Grzegorza Turnaua, Jacka Królika oraz Grupy „Piotr Nalepa Breakout Tour”,
MARIUSZ RYŚ – muzyk, muzykolog, Zastępca Dyrektora Tarnobrzeskiego Dom Kultury, juror wszystkich edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

po przesłuchaniu 78 wokalistów 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce: NATALIA KUBIŚ- MROSZCZYK
Kolbuszowa

II miejsce: POLA KOWALCZYK
Studio Piosenki przy Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

III miejsce: LILIANNA GRUDZIEŃ
Gminny Ośrodek Kultury w Nowinach

Wyróżnienie otrzymuje:
Alicja Więcek
Go4Progress w Toruniu

II KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce: ELENA JAKUBIEC
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie

II miejsce: ANNA LASKOWSKA
Studio Maciej w Zabrzu

III miejsce: ADRIAN NIEMIECKI
Agencja Artystyczna Almert.pl w Kraśniku      

Wyróżnienia otrzymują:

Emilia Głodek
Best Vocal Studio w Garwolinie

Maja Janowska
Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rytwianach

Magdalena Komarek
Szkoła Muzyki Rozrywkowej Kahal w Wodzisławiu Śląskim

Lena Małodzińska
Padew Narodowa

Karolina Mazurek
Miejski Dom Kultury w Barcinie

III KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce: PAULINA HEJDA
Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku

II miejsce: KLAUDIA ŁACKA
Przędzel

III miejsce: AMELIA KITA
Dom Kultury w Ozimku

IV KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce: OSKAR JURYŚ
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury im. Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie

II miejsce: JULIA STĘPIEŃ
Powiatowe Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim

III miejsce: JUSTYNA SITAREK
Studio Piosenki i Tańca Fart w Bielawie

Wyróżnienia otrzymują:

Milena Dziepak
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

Wojciech Stefanowski
Studio Wokalne „Katharsis” w Świdnicy

 

GRAND PRIX 26. Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

otrzymuje:

MAŁGORZATA SZTANDERA
Bytowskie Centrum Kultury w Bytowie

Wielkość czcionki