Miasto Tarnobrzeg, Tarnobrzeski Dom Kultury, Wake Park TBG oraz What’s That Noise zapraszają na koncert Rock Pod Palmami.
12 sierpnia (piątek) godz. 19:00
Wake Park TBG nad Jeziorem Tarnobrzeskim.
Wstęp wolny.
***

Zagrają:
IZZY AND THE BLACK TREES [PL] to połączenie zadziornej psych americany, brudnych punkowych gitar i charyzmatycznego głosu wokalistki. W brzmieniu poznańskiego zespołu zauważalna jest surowa elektryzująca energia na miarę the Pixies, the Kills czy Patti Smith. W 2020 ukazał się ich debiutancki album Trust No One (wyd. Antena Krzyku), który spodobał się fanom oraz recenzentom w Polsce i za granicą. Utwór tytułowy albumu był prezentowany przez legendarnego Steve’a Lamacq w programie BBC 6 Music Recommends.
MORIAH WOODS [USA] urodziła się i wychowała w Colorado, obecnie mieszka w Polsce. To wokalistka, multi-instrumentalistka, autorka tekstów i muzyki tworząca w stylistyce dark-folk/rock. Dorastając, będąc otoczona przez muzyków o różnych drogach życiowych, Moriah została zainspirowana twórczością takich artystów jak Johnny Cash, Townes Van Zandt, 16 Horsepower, Sharon Van Etten, czy Chelsea Wolfe. Muzyka Moriah zawiera się w szerokim spektrum folk’u oraz country z dobrze wyczuwalną i przejmującą głębią.
Dzięki wsparciu UM oraz Prezydenta Miasta Tarnobrzega wstęp na koncert jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą, by chętni wsparli podczas koncertu Schronisko dla zwierząt bezdomnych w Machowie.