Protokół

z obrad Jury 23 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”
Tarnobrzeg, 29 września 2018 r.

JURY W SKŁADZIE:
dr KRZYSZTOF HEERING
muzyk, kompozytor, wykładowca

Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie
ANETA FIGIEL
kompozytorka, autorka tekstów, trener wokalny, artystka, współpracuje z programem „Jaka to melodia”

RAFAŁ SZATAN
kompozytor, aranżer, wokalista musicalowy, obecnie występuje w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

ADRIAN WIŚNIEWSKI
aktor, reżyser, pedagog teatralny, współtworzy Studio Aktorskiej Interpretacji Literatury

MICHAŁ JURKIEWICZ
kompozytor, aranżer, skrzypek, altowiolista, lider zespołu „Śrubki”

MARIUSZ RYŚ
muzyk, muzykolog, juror wszystkich edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, zastępca Dyrektora  Tarnobrzeskiego Domu Kultury

po przesłuchaniu 121 solistów w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA

miejsce – Marta Lewandowska
Gminny Ośrodek Kultury w Zakroczymiu                     

II miejsce – Oliwia Perc
Warsztat Wokalny „Nowe Brzmienie” przy Gminnym Ośrodku Kultury w Padwi Narodowej     

III miejsce – Maria Chwastek
Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach

III miejsce – Zuzanna Juszczak
Studio My Voice w Starym Mieście

Wyróżnienia otrzymują:
Antoni Marzec Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

Lena Wasilewska – Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli
Elena Jakubiec – Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie

II KATEGORIA WIEKOWA

miejsce – Julia Fijałkowska
Gminny Ośrodek Kultury w Modliborzycach 

II miejsce – Jakub Rogala
Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” w Puławach

III miejsce – Mikołaj Gajowy
Zespół Szkolno – Przedszkolny im. ks. Grzegorza Piramowicza w Łukowie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie

III miejsce – Aleksandra Bielewicz
Dom Kultury Komorowice w Bielsku – Białej

Wyróżnienia otrzymują:
Anna Janulek – Zespół Wokalny „Wiolinki” przy Szkole Podstawowej nr 12 im. Jerzego Kukuczki w Jastrzębiu – Zdroju

Aleksandra Kędra – Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie
Klaudia Łacka – Warsztat Wokalny „Nowe Brzmienie” w Tarnobrzegu
Adam Skalski – Studio Piosenki „Rezonans” przy Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” im. Janusza Korczaka w Zielonej Górze
Martyna Styś – Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie

III KATEGORIA WIEKOWA

miejsce – Oskar Juryś
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury im. Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie   

II miejsce – Wojciech Stefanowski
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu


III
miejsce – Emilia Piątkowska
Studio Pro-Media w Tarnobrzegu

III miejsce – Weronika Jędruszak
Studio Wokalne FEVER w Lublinie

Wyróżnienia otrzymują:
Julia Biłek – Szkoła Podstawowa nr 7 im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Czeladzi

Daria Dąbkowska – Parafia Przemienienia Pańskiego w Iławie
Zuzanna Niewiadomska – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. Henryka Jordana w Tarnowskich Górach
Urszula Zubek – Warszawa

IV KATEGORIA WIEKOWA

miejsce – Patryk Demkowski
                   Sing It Out w Ustroniu                  

II miejsce – Zofia Sydor
Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie

III miejsce – Marta Kręplewska
Radziejów

III miejsce – Natalia Ciecierska
Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

Wyróżnienie otrzymuje:
Magdalena Szlęzak – Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

GRAND PRIX 23 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”
otrzymuje:JAKUB MAZUR
Sandomierskie Centrum Kultury w Sandomierzu

                                                                             Podpisy Komisji: