Organizatorami konkursu są: Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio Pro-Media w Tarnobrzegu. Patronat objął Prezydent Miasta Tarnobrzega. Celem konkursu jest prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego solistów i instruktorów. Uczestnicy konkursu finałowego wystąpią w czterech kategoriach wiekowych.
20 września 2019 r. o godz. 10.00 (piątek) w Koncercie Konkursowym  na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury wystąpi 127 finalistów z całej Polski. Soliści od 6 do 19 lat zaśpiewają jedną piosenkę konkursową, walcząc tym samym o główną nagrodę  24. edycji Konkursu „Wygraj Sukces” , którą jest wycieczka do Eurodisneylandu pod Paryżem.
21 września 2019 r. o godz. 16.00 (sobota) rozpocznie się  Koncert Finałowy 24. Konkursu  Piosenki „Wygraj Sukces”,  w którym wystąpią laureaci festiwalu. Natomiast o godz. 17.30   zapraszamy na specjalny koncert “The best film songs” – w wykonaniu Sylwii Przetak i Karoliny Warchoł – wokalistek, które przed laty prezentowały piosenki na płytach „Wygraj Sukces” jak również uczestniczyły w konkursie. Wiele piosenek zaśpiewały także dla Studia ACCANTUS. Obecnie związane są z muzycznym środowiskiem Warszawy.  Po koncercie nastąpi  ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród.
Do 24 edycji konkursu zgłosiło się prawie 2500 uczestników, którzy prezentowali swoje umiejętności podczas kwalifikacji wstępnych i  regionalnych w ponad 50 ośrodkach i domach kultury w całej Polsce. Jednym ze 127 finalistów  będzie zwycięzca konkursu internetowego, który po opublikowaniu w serwisie You Tube  samodzielnie zaśpiewanej piosenki wybranej
z dotychczas wydanych 24 płyt Wygraj Sukces, dzięki głosowaniu internautów otrzymał największą ilość głosów. Przypominamy, że nasz festiwal od kilku lat jest transmitowany przez internet na stronie www.wygrajsukces.com.pl
Zapraszamy tarnobrzeżan i gości przyjezdnych, starszych i młodszych do wspólnej zabawy podczas największego w Polsce Festiwalu Piosenki „WYGRAJ SUKCES”. Zapraszamy do oglądania i kibicowania naszym wspaniałym finalistom z całej Polski.

Na wszystkie koncerty wstęp bezpłatny. 

Zapraszamy do Tarnobrzeskiego Domu Kultury 20 i 21 września 2019 r.