Rok arty­styczny 2016/2017 już za nami.

W dniach 9 i 10 oraz 13 czerwca 2017roku  w Tarnobrzeskim Domu Kultury  odbyły się premiery spektakli dziecięcych grup teatralnych.

9 czerwca 2017r.  swoją premierę miał spektakl pt: „Śnieżka…”  w wykonaniu dzieci z II grupy teatrzyku MAGIK. Ta znana i lubiana bajka w odmienionej nieco formie, spotkała się o ogromnym zainteresowaniem nie tylko najmłodszych widzów.  Losy dobrej i pięknej, lecz niestety znienawidzonej przez złą macochę Śnieżki oraz wesołych krasnali i innych postaci bajkowych, spotykanych przez Śnieżkę, dostarczyły dzieciom niezapomnianych emocji.

10 czerwca 2017r. na scenie Sali Kameralnej Tarnobrzeskiego Domu Kultury widzowie obejrzeli  spektakl pt: „Bajka o dwóch królestwach” w wykonaniu dzieci z I grupy teatrzyku MAGIK.  Dwa różne od siebie światy, królestwo ognia i królestwo wody, łączy wspólna sprawa. Czy wspólnymi siłami uda im się pokonać przeciwności?  Widzowie przekonali się, że historia ta, zakończyła się szczęśliwie. Dzieci z teatrzyku znakomicie oddały charakter poszczególnych postaci udowadniając tym samym, że przyjaźń i miłość mogą pokonać zastałe konflikty i różnice.

13 czerwca 2017r. najmłodsze dzieci (5,6 lat) z I i II grupy  warsztatów teatralno – logopedycznych wystąpiły w inscenizacji pt: „Spotkanie z porami roku”. Kolorowe kostiumy i barwna scenografia sprawiły, że dzieci wesoło bawiły się recytując wierszyki o porach roku.

Wielkość czcionki