17 października (sobota) 2020 r. o godz. 10.00 w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbędzie się finał XVIII edycji konkursu „Dziecięce Interpretacje”. Finaliści zostali wytypowani w wyniku przesłuchań konkursowych, które odbyły się 10 i 11 marca. W finale konkursu dzieci zaprezentują się w trzech kategoriach wiekowych recytując jeden dowolnie wybrany wiersz, zaproponowanych autorów literatury polskiej tj. Jan Brzechwa, Wanda Chotomska, Zbigniew Herbert, Stanisław Jachowicz, Adam Mickiewicz, ks. Jan Twardowski, Natalia Usenko, Danuta Wawiłow.

Najlepszym recytatorom jury przyzna nagrody i wyróżnienia.

 

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW 

Przypominamy, że w związku z epidemią koronawirusa w Tarnobrzeskim Domu Kultury obowiązują zasady podwyższonego reżimu sanitarnego. Prosimy uczestników, rodziców i opiekunów o noszenie maseczek oraz zachowywanie dystansu. Jednocześnie informujemy, że w finale będzie mogła wziąć udział ograniczona liczba widzów. W sali widowiskowej TDK może przebywać maksymalnie 75 osób. Prosimy zatem, by uczestnikom towarzyszył nie więcej, niż jeden opiekun. W sali zajmujemy miejsca naprzemiennie. Prosimy, aby podczas konkursu oraz pomiędzy prezentacjami przestrzegać zasad dystansu społecznego.

Prosimy rodziców wszystkich finalistów, a także opiekunów aby wypełnili poniższe oświadczenie. Można to zrobić wcześniej i przynieść podpisany dokument w dniu Finału albo wypełnić na miejscu.

Oświadczenie można pobrać tutaj:

Oświadczenie COVID Dziecięce Interpretacje

Wielkość czcionki