Ogłaszamy listę prezentacji podczas kwalifikacji regionalnych w Tarnobrzegu. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników! Spotykamy się w najbliższą sobotę w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

 

26. KONKURS PIOSENKI “WYGRAJ SUKCES”
KWALIFIKACJE REGIONALNE

Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu


18 września 2021 r.

Koncert Konkursowy – godz. 11.00

KATEGORIA WIEKOWA II

1.OLIWIA PERC
– MUSIMY WIERZYĆ
– ZATRZYMAJ SIĘ

opiekun art.: Bożena Mazur – Kołek
akompaniament: półplayback CD
Padew Narodowa

KATEGORIA WIEKOWA III

1.KATARZYNA TOMCZYK
– ZOSTAŃ
– Z TOBĄ NIE UMIEM WYGRAĆ

opiekun art.: Bożena Mazur – Kołek
akompaniament: Katarzyna Tomczyk – gitara
Jadachy

KATEGORIA WIEKOWA IV

1.OSKAR JURYŚ
– W RYTMIE DESZCZU
– KAFEJKA B

opiekun art.: Sławomir Lutyński
akompaniament: półplayback CD
Sandomierz
2.ZUZANNA PASTUSZKA
– ZOSTAŃ
– CZAS NAS UCZY POGODY

opiekun art.: Sławomir Lutyński
akompaniament: półplayback CD
Sobów
3.NATALIA SIEK
– BEZSENNIE
– STARY WALCZYK

opiekun art.: Ewa Woynarowska
akompaniament: półplayback CD
Nisko
4.URSZULA WILCZYŃSKA
– MIĘTA
– DO KIEDY JESTEM

opiekun art.: Aleksandra Solarska
akompaniament: półplayback CD
Baranów Sandomierski

KATEGORIA WIEKOWA I

1.MAJA BIGOS
– TĘCZA
– DOBRANOC MAMO

opiekun art.: Dorota Nieradka
akompaniament: półplayback CD
Nisko
2.ROKSANA BOROŃSKA
– ROWEROWA WYCIECZKA
– ZAWIERUCHA

opiekun art.: Lidia Borowiec – Decowska
akompaniament: półplayback CD
Otałęż
3.LENA BOROWICZ
– KOCHAM MAMĘ
– NAPRAWDĘ CHCĘ

opiekun art.: Ewa Woynarowska
akompaniament: półplayback CD
Nisko
4.OTYLIA BOWNIK
– Z LIŚCIEM NA TRZY CZWARTE
– PIOSENKA DREWNIANYCH LALEK

opiekun art.: Krzysztof Kapała
akompaniament: półplayback CD
Sokolniki
5.LENA BYCZEK
– DRZWI DO KARIERY
– LALECZKA Z SASKIEJ PORCELANY

opiekun art.: Bożena Mazur – Kołek
akompaniament: półplayback CD
Chmielów
6.NATALIA KUBIŚ-MROSZCZYK
– MATOŁ
– MOJA PASJA

opiekun art.: Bożena Mazur – Kołek
akompaniament: półplayback CD
Kolbuszowa
7.KORNELIA MORYTO
– TĘCZA
– KRAJ MIŁOŚCI

opiekun art.: Lidia Borowiec – Decowska
akompaniament: półplayback CD
Sadkowa Góra
8.JULIA PACIOREK
– KROPELKI
– POKOCHAŁY MNIE GÓRY

opiekun art.: Magdalena Wójtowicz
akompaniament: półplayback CD
Jadachy
9.JAGODA RYBCZYŃSKA
– LATO NA WSI
– SÓJKA

opiekun art.: Kamila Wolska
akompaniament: półplayback CD
Tarnobrzeg

KATEGORIA WIEKOWA II

2.EMILIA BIK
– CUD W SZAFIE
– PAPIEROWY KSIĘŻYC

opiekun art.: Wioletta Jasińska
akompaniament: półplayback CD
Rożniaty
3.NATALIA GAZDA
– KOSMICZNY
– CAŁA JESTEŚ W SKOWRONKACH

opiekun art.: Magdalena Wójtowicz
akompaniament: półplayback CD
Nowa Dęba
4.ISMENA KOBYLARZ
– MUSIMY WIERZYĆ
– MAŁE SKRZYDŁA

opiekun art.: Monika Kobylarz
akompaniament: półplayback CD
Nowa Dęba
5.MACIEJ KOPEĆ
– PRZYJACIEL DESZCZOWĄ PORĄ
– ZA MAŁY

opiekun art.: Krzysztof Kapała
akompaniament: półplayback CD
Kępie Zaleszańskie
6.JULIA KURNAL
– WYŚCIG Z CZASEM
– SÓJKA

opiekun art.: Lidia Borowiec – Decowska
akompaniament: półplayback CD
Ziempniów
7.LENA MAŁODZIŃSKA
– W RYTMIE DESZCZU
– DYSTANS

opiekun art.: Bożena Mazur – Kołek
akompaniament: półplayback CD
Padew Narodowa
8.MARTA MORTKA
– SKLEP Z MARZENIAMI
– WIĘKSZY ŚWIAT

opiekun art.: Kamila Wolska
akompaniament: półplayback CD
Tarnobrzeg
9.MAJA PAŃCZYK
– SZUKAM PRZEZNACZENIA
– O NIEBO LEPIEJ

opiekun art.: Wioletta Jasińska
akompaniament: półplayback CD
Baranów Sandomierski
10.WERONIKA TOKARSKA
– CUD W SZAFIE
– PO DRODZE SZUKAM PRZYJACIELA

opiekun art.: Alina Stępień
akompaniament: półplayback CD
Jastkowice
11.MARTYNA WILK
– DRZWI DO KARIERY
– TAJEMNICE

opiekun art.: Dorota Wilk
akompaniament: półplayback CD
Rozalin

KATEGORIA WIEKOWA III

2.JULIA BIAŁO
– MRUCZY WINYL
– UDAŁO PRAWIE SIĘ

opiekun art.: Dominika Kindrat
akompaniament: półplayback CD
Tarnobrzeg
3.MARTYNA GREGORCZYK
– BĄDŹ MOJĄ SIŁĄ
– GDZIE TO SIÓDME MORZE

opiekun art.: Bożena Mazur – Kołek
akompaniament: półplayback CD
Tarnobrzeg
4.KLAUDIA ŁACKA
– CO SIĘ ŚNI NIEWIDOMYM
– EPITAFIUM DLA MAHALII JACKSON

opiekun art.: Bożena Mazur – Kołek
akompaniament: półplayback CD
Przędzel
5.JULIA OWOC
– ZOSTAŃ
– MIĘDZY CISZĄ

opiekun art.: Wioletta Jasińska
akompaniament: półplayback CD
Skopanie
6.ALEKSANDRA WALCZYK
– ZAMIEŃ DZIEŃ W NOC
– SEN MOTYLA

opiekun art.: Ewa Woynarowska
akompaniament: półplayback CD
Stalowa Wola
7.OLIWIA WALSKA
– BEZSENNIE
– NIE DRAŻNIĆ LWA

opiekun art.: Aleksandra Kwietniowska
akompaniament: półplayback CD
Trześń
8.EMILIA WIELEBA
– WSZYSTKO TO
– NIEZNAJOMY

opiekun art.: Dorota Nieradka
akompaniament: półplayback CD
Nisko

 

Wielkość czcionki