Gwiazdy teatru wystąpią ponownie na tarnobrzeskiej scenie. 25 listopada startuje 43. Barbórkowa Drama Teatralna.

Świetni aktorzy, znakomite spektakle i dużo dobrej zabawy – to cechy charakterystyczne rozpoczynającej się właśnie Barbórkowej Dramy Teatralnej. To święto teatru odbywa się już od wielu lat, w tym roku po raz 43. W zeszłym roku organizacja była niemożliwa z powodu epidemii, ale teraz się udało, dlatego przełom listopada i grudnia będzie prawdziwą gratką dla miłośników teatru.

Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza w tym roku na cztery spektakle z gwiazdorską obsadą. Będzie mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy, ale też nie zabraknie refleksji i zastanowienia nad kondycją współczesnej rodziny, relacji międzyludzkich. Na scenie zobaczymy Joannę Kurowską, Magdalenę Wójcik, Natalię Rybicką, Hannę Śleszyńską, Radosława Pazurę,  Mikołaja Roznerskiego, Piotra Szwedesa, Lecha Dyblika i wielu innych znakomitych aktorów.

Bilety można kupić w systemie elektronicznym na stronie www. https://tdk.biletpro24.pl albo na miejscu w kasie w TDK-u w godz. 8.30-15.30 w dni powszednie z wyłączeniem sobót i niedziel. Szczegółowe informacje o biletach oraz opisy spektakli można znaleźć tutaj: KLIK oraz w Dziale Organizacji Imprez TDK, tel. 15 822 21 10 wewn. 32.

Zapraszamy!