Znane i popularne melodie w znakomitym wykonaniu młodych wokalistów i instrumentalistów będzie można usłyszeć w najbliższy czwartek. TDK zaprasza na Koncert Zimowy.

Wieczór z muzyką będzie podsumowaniem semestru pracy pod okiem instruktorów Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Na scenie wystąpią wokaliści z Chórku Łapu Capu oraz Studia Piosenki, które prowadzi Anna Pintal. Usłyszymy również instrumentalistów pracujących pod okiem Katarzyny Dereń. Obie instruktorki także będą swoim podopiecznym akompaniować.

W repertuarze znajdą się utwory, które młodzi muzycy przygotowują w ramach zajęć oraz opracowane specjalnie na Koncert Zimowy. Będą to znane piosenki w nowych aranżacjach, czy instrumentalne klasyki.

Koncert odbędzie się w czwartek 3 lutego o godzinie 18.00. Wstęp jest bezpłatny. Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i przypominamy, że obowiązuje limit 30% miejsc w sali i tyle też przygotowaliśmy dla Was wejściówek. Można je odbierać w TDK od poniedziałku 31 stycznia. Osoby bez wejściówek będą mogły uczestniczyć w koncercie wyłącznie po okazaniu tzw. paszportu covidowego.