Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w 27. edycji Konkursu Piosenki Wygraj sukces.
Organizatorami konkursu są Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio Pro-Media Jarosław Piątkowski.

Konkurs przebiegać będzie w trzech etapach:
kwalifikacje wstępne online, do których wokalista przygotuje jedną piosenkę w języku polskim, będzie to piosenka obowiązkową z pyty „Wygraj sukces”, można wybrać utwór z bieżącej edycji, bądź z minionych 26 edycji, do wyboru 270 piosenek.
Wokaliści zgłaszają  udział w konkursie wypełniając formularz dostępny na stronie www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl Do zgłoszenia niezbędny jest kod identyfikacyjny z płyty 27 edycji Konkursu Piosenki „Wygraj sukces” i link do nagranego filmu z piosenką. Czekamy na Wasze filmy z piosenką do 27 kwietnia 2022 r.
kwalifikacje regionalne na żywo w czerwcu, przeprowadzimy w ośrodkach kultury.
finał – 30 września -1 października 2022 r. w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

W regulaminie zawarliśmy wszystkie szczegółowe warunki i zasady udziału w konkursie. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, możecie go pobrać na stronach: www.wygrajsukces.com.pl  zakładka regulamin, www.tdk.tarnobrzeg.pl oraz profilu Facebook TDK i Wygraj sukces. W sposób szczególny prosimy rodziców, instruktorów i opiekunów o zapoznanie się z zasadami konkursu.
Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Producentem płyty „Wygraj sukces” jest Studio Pro-Media Jarosław Piątkowski, w bieżącej edycji płyta została przygotowana w wersji cyfrowej.

Do pobrania:
Regulamin 27. Konkursu Piosenki Wygraj Sukces.pdf