27. KONKURS PIOSENKI „WYGRAJ SUKCES”
KWALIFIKACJE REGIONALNE
Tarnobrzeski Dom Kultury

25 czerwca 2022 r.
Koncert Konkursowy – godz. 10.00

KATEGORIA WIEKOWA III

1. WIKTORIA RYDZA
JEZIORO MARZEŃ
– DŁOŃ

opiekun art.: Aneta Obara
akompaniament: półplayback CD
Mielec

KATEGORIA WIEKOWA I

1. WERONIKA BABIRACKA
– PIOSENKA DREWNIANYCH LALEK
– O MNIE SIĘ NIE MARTW

opiekun art.: Sławomir Lutyński
akompaniament: półplayback CD
Annopol
2. HANNA BARAN
– POKOCHAŁY MNIE GÓRY
– SZUKAM CZASU

opiekun art.: Krzysztof Kapała
akompaniament: półplayback CD
Sokolniki
3. LENA BYCZEK
– KOCHAM MAMĘ
– PAMIĘTAJCIE O LALKACH

opiekun art.: Bożena Mazur-Kołek
akompaniament: półplayback CD
Jadachy
4. EMILIA GĘBALA
– KOLOROWE OBRAZKI
– LITERY I SŁOWA

opiekun art.: Krzysztof Kapała
akompaniament: półplayback CD
Żabno
5. MARTYNA KOŁODZIEJ
– LIS EKOLOG
– DUCH I PAN BAŁAGAN

opiekun art.: Katarzyna Rokoszyńska
akompaniament: półplayback CD
Zalesie
6. MARTYNA ŁUKASIEWICZ
– Z CHMUR NA NIEBIE
– PA, AA, AA

opiekun art.: Katarzyna Rokoszyńska
akompaniament: półplayback CD
Stalowa Wola
7. HANNA SIENIAWSKA
– MOTYLEM BYŁAM
– NAPRAWIĘ ŚWIAT

opiekun art.: Sławomir Lutyński
akompaniament: półplayback CD
Lasocin
8. ZUZANNA STANOWSKA
– PAPUGA Z DZIOBEM NA KŁÓDKĘ
– PUSZEK-OKRUSZEK

opiekun art.: Anna Sołtysik – Stanowska
akompaniament: półplayback CD
Pysznica
9. LENA SULEWSKA
– MOJA KLASA III A
– NIKT NIE ZASTĄPI BABCI

opiekun art.: Krzysztof Kapała
akompaniament: półplayback CD
Sokolniki
10. MAGDALENA SZEWC
– PIOSENKA O MOIM KRÓLIKU!
– MOJE NOGI  LUBIĄ TAŃCZYĆ

opiekun art.: Bożena Mazur – Kołek
akompaniament: półplayback CD
Padew Narodowa
11. EMILIA TUREK
– MOTYLEM BYŁAM
– TALERZ

opiekun art.: Tomasz Turek
akompaniament: półplayback CD
Lipa
12. MARTYNA WIĘCEK
– POKOCHAŁY MNIE GÓRY
– TYGRYS I SŁOŃ

opiekun art.: Tomasz Turek
akompaniament: półplayback CD
Annopol

KATEGORIA WIEKOWA II

1. AMELIA BORKOWSKA
– SWING NA LEWĄ NOGĘ
– MOJA MUZYKA TO JA

opiekun art.: Katarzyna Pasierb
Rzeszów
2. OTYLIA BOWNIK
– TĘCZA
– LETNIA CZA CZA

opiekun art.: Krzysztof Kapała
akompaniament: półplayback CD
Sokolniki
3. SZYMON CHATAŁA
– ENE DUE RABE SWING
– LEĆ MUZYCZKO

opiekun art.: Małgorzata Boruch
Rzuchowa
4. NATALIA GAZDA
– MELODIA
– CAŁA JESTEŚ W SKOWRONKACH

opiekun art.: Beata Gazda
akompaniament: półplayback CD
Nowa Dęba
5. MICHALINA HAJDUK
– STRASZNY BUDZIK
– MELUZYNA

opiekun art.: Aneta Obara
akompaniament: półplayback CD
Mielec
6. JULIA KOLANO
– DAJ MI CZAS
– W MOIM MAGICZNYM DOMU

opiekun art.: Katarzyna Rokoszyńska
akompaniament: półplayback CD
Groble
7. NATALIA KUBIŚ-MROSZCZYK
– TWÓJ STYL
– ZĄB, ZUPA, DĄB

opiekun art.: Bożena Mazur – Kołek
akompaniament: półplayback CD
Kolbuszowa
8. LENA MAŁODZIŃSKA
– TE MYŚLI
– KAŻDY SZAFĘ MA

opiekun art.: Bożena Mazur – Kołek
akompaniament: półplayback CD
Padew Narodowa
9. MARTA MORTKA
– WSZYSTKO TO
– CZESŁAWA

opiekun art.: Kamila Wolska
akompaniament: półplayback CD
Tarnobrzeg
10. MARCELINA OBARA
– W MOIM KRÓLESTWIE
BOSSA-NOWY
– NADZIEJA

opiekun art.: Magdalena Wójtowicz
akompaniament: półplayback CD
Tarnobrzeg
11. EMILIA OKLEK
– DAJ MI CZAS
– SEN MOTYLA

opiekun art.: Magdalena Wójtowicz
akompaniament: półplayback CD
Cygany
12. ANTONINA PIOTROWSKA
– MRUCZY WINYL
– LUBIĘ WRONY

opiekun art.: Ewa Jaworska – Pawełek
akompaniament: półplayback CD
Rzeszów
13. JULIA PODRAZA
– MRUCZY WINYL
– CYKADY NA CYKLADACH

opiekun art.: Katarzyna Dudzik
akompaniament: półplayback CD
Mielec
14. JAGODA RYBCZYŃSKA
– MARZYCIELE NA ETACIE
– MASZ PRZYJACIELA

opiekun art.: Kamila Wolska
akompaniament: półplayback CD
Tarnobrzeg
15. MILENA SIEK
– DO SŁOŃCA LEĆ
– NA MOŚCIE WIARY

opiekun art.: Teresa Barbara Myśliwiec
akompaniament: półplayback CD
Kłyżów
16. JULIA TUREK
– MÓJ ZNAK, TWÓJ ZNAK
– PRAWIE UDAŁO SIĘ

opiekun art.: Tomasz Turek
akompaniament: półplayback CD
Lipa
17. KIRA TWARDY
– LIS EKOLOG
– PAMIĘTAJCIE O LALKACH

opiekun art.: Iwona Josse – Jakubiec
akompaniament: półplayback CD
Rzeszów
18. LENA TYLUS
– CO SIĘ ŚNI NIEWIDOMYM
– DŁOŃ

opiekun art.: Małgorzata Tylus
akompaniament: półplayback CD
Janów Lubelski
19. ANTONI ZMYSŁOWSKI
– ENE DUE RABE SWING
– STRASZYDŁO

opiekun art.: Tomasz Turek
akompaniament: półplayback CD
Zaklików

KATEGORIA WIEKOWA III

2. MARTYNA GREGORCZYK
– MÓJ SEN JAK OGNISKO
– TA PANI W ZIELONYM

opiekun art.: Bożena Mazur – Kołek
akompaniament: półplayback CD
Tarnobrzeg
3. HANNA HAŁKA
– MIĘTA
– MOKNIE W DESZCZU DIABEŁ

opiekun art.: Magdalena Wójtowicz
akompaniament: półplayback CD
Dąbrowica
4. KLAUDIA HUK
– W MOIM KRÓLESTWIE
BOSSA-NOWY
– LINIA ŻYCIA

opiekun art.: Kamila Wolska
akompaniament: półplayback CD
Tarnobrzeg
5. KONRAD KŁYZA
– OSTATNI FILM
– NIE DOKAZUJ

opiekun art.: Teresa Barbara Myśliwiec
akompaniament: półplayback CD
Jarocin
6. KAMILA PLISZKA
– ODCIENIE
– OTWÓRZ SERCE

opiekun art.: Teresa Barbara Myśliwiec
akompaniament: półplayback CD
Jarocin
7. MALWINA SMYKLA
– MYŚL O TOBIE
– MIŁOŚĆ NIE USTAJE

opiekun art.:
Magdalena Szlęzak – Gwoździowska
akompaniament: półplayback CD
Baranów Sandomierski
8. KATARZYNA TOMCZYK
– KAHONE
– POWINNAM

opiekun art.: Bożena Mazur – Kołek
akompaniament: półplayback CD
Jadachy
9. EMIL TRELA
– BĄDŹ MOJĄ SIŁĄ
– TEATR UCZY NAS ŻYĆ

opiekun art.: Magdalena Wójtowicz
akompaniament: półplayback CD
Majdan Królewski
10. MICHALINA TWOREK
– LETNI PEJZAŻ
– ZOBACZMY CO SIĘ STANIE

opiekun art.: Kamila Wolska
akompaniament: półplayback CD
Tarnobrzeg
11. OLIWIA WALSKA
– TE MYŚLI
– MIAŁO BYĆ PIĘKNIE

opiekun art.: Aleksandra Kwietniowska
akompaniament: półplayback CD
Trześń
12. MAJA ZIOŁO
– W RYTMIE DESZCZU
– DOBRANOC PANOWIE

opiekun art.: Krzysztof Kapała
akompaniament: półplayback CD
Tarnobrzeg

KATEGORIA WIEKOWA IV

1. KLAUDIA ŁACKA
– ZA DUŻA ZA MAŁA
– UKRADŁA CYGANKA KURĘ

opiekun art.: Bożena Mazur – Kołek
akompaniament: półplayback CD
Przędzel
2. URSZULA WILCZYŃSKA
– PAM PA RAM
– PROŚBA DO TWOICH UST

opiekun art.:
Magdalena Szlęzak – Gwoździowska
akompaniament: półplayback CD
Baranów Sandomierski

 

Wielkość czcionki