Jak co roku w Tarnobrzeskim Domu Kultury zostanie zrealizowany cykl wydarzeń związanych z profilaktyką uzależnień. Zapraszamy uczniów na spotkanie z aktorem Lechem Dyblikiem pod hasłem „Liczy się tylko miłość”. 
 
Program ten to opowieść o człowieku, który wiele razy mógł wybrać ciemną drogę, kuszony przez środowisko „artystyczne” najpierw w liceum, później na deskach teatru i planie filmowym.
Jest to spowiedź artysty, który wiążąc swoje życie ze sceną muzyczną i filmem nigdy nie użył „wspomagaczy”, gdyż twórcze działania tak dalece pochłonęły jego umysł i serce, że zwyczajnie w ich mnogości wygrała wolność od używek i pasja. Spotkanie z nim jest poznaniem historii człowieka, którego głęboka wiara w wartości płynące z Biblii oraz zauroczenie bogactwem daru jakim jest życie i jego nie przypadkowość zaprowadziły ku pragnieniu dzielenia się tym z młodym pokoleniem. Artysta dobrym słowem i gitarą kreśli ponury obraz rzeczywistości, w której żyje nasza młodzież. To miejsce, gdzie żyjemy to jeden wielki sklep z alkoholem, dopalaczami i nie zmieni tego żadna ustawa. Tylko twoje „nie” to zmieni.
Program jest przygotowany w konsultacji ze specjalistami, którzy od lat mają do czynienia z problematyką uzależnień. Pod względem artystycznym i wykonawczym stoi na najwyższym poziomie.
 
Program przeznaczony dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz szkół średnich.
14 kwietnia 2023 r., godz. 9.00 i 11.00 cena biletu: 5,00 zł
Informacje i rezerwacje: TDK – Dział Organizacji Imprez, p. 47, tel. 15 822 21 10 wew. 32