Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza najmłodszych mieszkańców na wyjątkowe spotkanie z magią. 1 czerwca wystąpi dla nich iluzjonista Mateusz „Sulimian” Sawicz.

To jedna z atrakcji, którą przygotował Tarnobrzeski Dom Kultury z okazji Dnia Dziecka. W sobotę 1 czerwca rozśmieszy, rozbawi, zadziwi i zszokuje młodych widzów znany iluzjonista Mateusz „Sulimian” Sawicz. To uczestnik X edycji telewizyjnego show „Mam Talent!” z pozytywnym wynikiem jurorskim 3 x TAK, zdobywca 2. miejsca w II Ogólnopolskim Turnieju Iluzjonistów, twórca spektaklu „Przemyślane Numery”.

W 2006 roku zamienił talię kart na atrybut swojej pasji. Chociaż karty na zawsze pozostaną jego „pierwszą miłością”, w swoich prezentacjach wplata wiele elementów czytania w myślach, zagadek, przepowiedni i komedii. Każdy występ posiada odpowiednią dozę humoru i wyselekcjonowane efekty, będąc doskonale przygotowanym, lekkim w odbiorze, ale zapadającym w pamięci show.

Pokaz odbędzie się w sobotę 1 czerwca o godz. 16.00. Bilety w cenie 10 zł można kupować w kasie TDK.

Poza magicznym pokazem z okazji Dnia Dziecka TDK przygotowuje także premierę filmu oraz szereg niespodzianek, konkursów, animacji i innych atrakcji.