Tarnobrzeski Dom Kultury ma przyjemność zaprosić do udziału w nowym projekcie edukacyjnym dla szkół i przedszkoli, który rozpocznie się w październiku 2024 i potrwa do kwietnia 2025. Młode Horyzonty Edukacji Filmowej, bo o nim mowa, to kompleksowy, ogólnopolski program edukacji kulturalnej zgodny z podstawą programową i polityką oświatową.

Program  prezentuje wartościowe filmy pogrupowane w cykle tematyczne dopasowane do poszczególnych grup wiekowych, kształtuje artystyczne i kulturowe kompetencje dzieci i młodzieży. MHEF składają się z siedmiu comiesięcznych spotkań w Tarnobrzeskim Domu Kultury, podczas których prezentowane będą filmy dopasowane do wieku oraz tematu danego cyklu, poprzedzone prelekcją oraz dyskusją dzieci/młodzieży z prelegentem.

W związku z rozpoczęciem zapisów do programu, zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 10.06.2024 roku o godzinie 11:00 w sali kameralnej Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Na spotkanie zapraszamy chętnych nauczycieli, dyrekcję, pedagogów, psychologów i rodziców. Podczas spotkania przedstawimy Państwu oferty programowe Młodych Horyzontów Edukacji Filmowej oraz postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności e-mailowo pod adresem: ik@tdk.tarnobrzeg.pl lub pod numerem telefonu 15 822 21 10 wew. 32.

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu:
Izabela Kozielec
Dział Organizacji Imprez TDK
e-mail: kino@tdk.tarnobrzeg.pl
numer telefonu: 15 822 21 10 wew. 32.