Chcesz, by Twoje dziecko odpowiedzialnie korzystało z internetu oraz z łatwością tworzyło prezentacje potrzebne do szkoły? Zapraszamy na bezpłatne warsztaty kompetencji medialnych. W warsztatach mogą wziąć udział także dzieci z Ukrainy, ponieważ spotkania będą tłumaczone na język ukraiński.

KOMPETENCJE MEDIALNE to szkolenie jest dostępne bezpłatnie dla Twojego dziecka Tarnobrzeski Dom Kultury bierze udział w programie „Sieć na kulturę w podregionie tarnobrzeskim” realizowanym przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

☑️ Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Dzieci i młodzież od 10 – 18 lat (do ukończenia 18. roku życia)

☑️ Czego dowie się Twoje dziecko?

Podczas szkolenia pozna cyfrowe narzędzia przydatne w szkole. Dowie się, jak tworzyć prezentacje, posługiwać się programami tekstowymi i arkuszami kalkulacyjnymi. Pozna zawiłości netykiety, a także sposoby na prezentowanie się w sieci. Nauczy się rozpoznawać nieprawdziwe treści i jak bezpiecznie korzystać z portali internetowych. A co najważniejsze, dowie się w jaki sposób zadbać o swoje zdrowie podczas pracy przy komputerze.

☑️ Terminy.

Warsztaty realizowane będą online poprzez znaną dzieciom i rodzicom platformę Teams w terminie uzgodnionym z organizatorem. Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy. Grupy liczyć będą maksymalnie 10 osób. W razie potrzeby, zajęcia będą tłumaczone na język ukraiński. Więcej o szkoleniach dla uczestników z Ukrainy można znaleźć tutaj: KLIK

☑️ Zgłoszenia przyjmujemy do 8 maja. Liczba miejsc jest ograniczona.

☑️ Jak się zgłosić?

Wypełnione dokumenty rekrutacyjne można:
– przynieść do sekretariatu TDK od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00,
– przesłać pocztą pod adres: Tarnobrzeski Dom Kultury, ul. Słowackiego 2, 39-400 Tarnobrzeg
– przesłać skan mailem na adres: ara@tdk.tarnobrzeg.pl

Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc do nas pod nr 15 822 21 10 w. 24

Strona projektu: https://www.siecnakulture.pl/

***

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania

DEKLARACJA uczestnik poniżej 13 lat

OŚWIADCZENIE uczestnik poniżej 13 lat

DEKLARACJA uczestnik powyżej 13 lat

OŚWIADCZENIE uczestnik powyżej 13 lat

 

Wielkość czcionki